VGuard Akıllı Güvenlik Teknolojileri ile Yüksek Performans

Üstün özellikleri ve akıllı video analizleri ile VGuard VG-400 Serisi, güvenlik kamera çözümlerinde size yeni perspektifler sunuyor. Üst seviye mühendislik anlayışı ve estetik bir tasarım ile geliştirilen VG-400 Serisi, 4MP çözünürlüğü sayesinde bulunduğu ortamı detaylı olarak görüntülemenize imkan veriyor.

Üst Seviye Mühendislik ve Estetik Bir Tasarım

VGuard VG-400-DM

VGuard VG-400-DM

VG-400 Serisi, birçok farklı ihtiyaca göre yapılandırılabilen akıllı analizleri ile güvenlik tedbirlerini arttırırken, sahip olduğu motorize lensi ile de ayarlanan noktalara otomatik zoom&fokus yaparak net bir görüntüleme sağlar.

Sanal sınır çizin, çift yönlü araç ve kişi geçişlerinde anlık alarm aksiyonları oluşturun.

İçerisinde bulunulmasını istemediğiniz bölgede hareket varsa, anlık alarm aksiyonları alın.

Belirlediğiniz bölgelere giriş olduğunda anlık alarm aksiyonları alın.

Belirlediğiniz bölgelerden çıkış olduğunda anlık alarm aksiyonları alın.

Gelişmiş Özellikler ile Daha Fazla Güvenlik

VGuard IP kameralar gelişmiş akıllı video analizlerinin yanısıra birçok teknolojik özelliklere de sahiptir. Donanımsal ve yazılımsal olarak en iyi performansı sunabilmek için en yeni görüntü sensörleri, en yüksek çözünürlükler, en güçlü ledler, en farklı çözümler ve en sağlam kasa dizaynı ile donatılmıştır.

VGuard Akıllı Güvenlik Teknolojileri ile Yüksek Performans

IP67 koruma standartı ve IK10 VandalProof gibi özellikleri ile profesyonel görüntüleme ihtiyaçlarının tümünü karşılayan yeni VGuard VG-400 Serisi, üstün performans ve kararlılıkla uzun yıllar sorunsuz çalışır.

4 megapiksel yüksek çözünürlük ile istediğiniz tüm detaylara hakim olun.

Üstün sıkıştırma teknolojisi ile en kaliteli görüntüler çok daha az disk alanı ve bant genişliği kaplar.

Canlı görüntüleme ve kayıt yaparken en iyi görüntüyü sunan ana akışı, kayıt cihazınızın bölünmüş ekranında alt akışı, mobil cihazınız üzerinden izlerken ise daha fazla hız için mobil akışı kullanır.

Görüntü üzerindeki aydınlık ve karanlık alanları eşitleyen True WDR teknolojisi ile tüm görüntüler eşit derecede aydınlanır