360º Güvenlik

Yüz Algılama, Akıllı Takip, Sanal Sınır, Bölge İhlal, Yabancı Nesne, Kayıp Nesne, Hareket Algılama, Video Kaybı ve Kamera Sabotaj Bildirimleri ile Donatılmış LAZER SPEED DOME Güvenlik Kameraları ile 360º Güvenlik!

HEMEN KEŞFET

Speed Dome Güvenlik Kamerası Nedir?

Speed Dome Kameralar, PTZ (Pan, tilt, zoom) özelliğine sahip, kamera açısı dijital olarak kontrol edilerek değiştirilebilen kameralardır. PTZ yani pan, tilt ve zoom özelliği barındıran Speed Dome Kameraların bu üç özelliğini şöyle açıklayabiliriz:

  • Pan, Kameranın sağa ve sola hareket etmesi özelliğidir.
  • Tilt, Kameranın aşağı ve yukarı hareket edebildiğini belirten özelliktir.
  • Zoom, lenste bulunan otomatik yakınlaştırma ve uzaklaştırma özelliğini belirtir.
Speed Dome Kameralar, piyasada bir çok isimle bilinmektedir. Bunlardan bazıları; PTZ kamera, motorlu kamera, pan tilt zoom kamera, mobese kameraları, slow speed kamera, high speed kamera, hareketli kameradır.

Gelişen teknolojiyle birlikte kullanımı yaygınlaşan speed dome kameralar, eskiden yüksek maliyeti sebebiyle çok fazla tercih edilmiyordu. Çok özel askeri güvenlik birimlerinde, kilit önem taşıyan noktalarda ve havaalanlarında kullanılıyordu. Fakat günümüzde daha düşük maliyetli speed dome kameralar üretildikçe özelliği bakımından tercih edilir oldu. Dijital kontrol avantajı da sağlayan speed dome kameralar, size 360 derece güvenlik sağlar.

HER AÇIDAN GÜVENİLİR BİR SİSTEM

Sahip olduğu bir çok gelişmiş ve yenilikçi son teknoloji özellikleri sayesinde daha güvenilir ve kullanımı çok daha kolay.

AKILLI VIDEO ANALİZLERİ İLE AKILLI BİR GÖZETİM

Akıllı Analizleri istediğiniz kanallara tanımlayıp, analiz sonuçlarına göre farklı aksiyonlar planlayabilirsiniz.

GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER

Özenle tasarlanan ve hayatınızı kolaylaştırıp güvenliğinizi üst düzeye çıkaracak detaylarla tanışın.

Örnek 360º GÜVENLİK GÖRÜNTÜSÜ

Ekip Güvenlik Sistemleri
360º Güvenlik.

Product Preview
Handle
0
0
0
0